- Testuj z Beat The Boredom - wygraj czyścik marki Lush -

sobota, 2 kwietnia 2016

Hej Kochani! Od dziś co jakiś czas - na razie bliżej nieokreślony - będzie pojawiało się na blogu rozdanie pt. "Testuj z Beat The Boredom". Jeśli jesteście ciekawi, na jakiej zasadzie będzie ono przebiegało, zapraszam do przeczytania rozwlekłego regulaminu i zgłoszenia się. Za każdym razem wybieram dwie zwycięskie osoby! :)

Żebyście nie czuli się pomijani w całym tym testowaniu produktów, o którym czytacie na moim blogu, postanowiłam dzielić się z Wami kosmetykami, które i dla mnie są nowością. Ponad to chcę wspólnie z Wami tworzyć recenzje, co podniesie rzetelność opinii na temat danego produktu. Z tego powodu od dziś rusza na blogu cykl rozdań, w których będę wybierać dwie osoby do współpracy przy testowaniu różnych kosmetyków lub akcesoriów. Wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy i zalajkować Beat The Boredom na Facebooku. Tylko tyle! Inne formy obserwacji i udostępnianie informacji o rozdaniu są zupełnie dobrowolne. :)
Jakie produkty będą testowane? 
Będą to przeróżne kosmetyki i akcesoria, także niedostępne w Polsce. Liczba kosmetyków w jednym rozdaniu również będzie różna. Czasem będzie to jeden produkt, czasem paczka z kilkoma kosmetykami. Na razie planuję umieścić w rozdaniach kosmetyki marek: Lush, Rituals, Kiehl's, Etos, Hema, NYX, NYC, Kruidvat, Philosophy, Dr. van der Hoog, Urban Decay, BeYu, Treacle Moon, ICI Paris XL, I love..., Gamila Secret, Soap&Glory. Aunt Jackie's, Darklovely, African Pride, Sponge Me i inne... Trochę tego jest, ale powoli będziemy realizować kolejne rozdania i zobaczymy, jakie tempo mi narzucicie. :)
W tym rozdaniu do wygrania jest słynny czyścik do twarzy Dark Angels marki Lush (100 g). Dla każdego ze zwycięzców (wszystko jest opisane w regulaminie) po jednym. :) Zapraszam do zapoznania się z regulaminem. Jest trochę długi, ale wszystko musi być jasne. :*


Regulamin rozdania
1. Celem rozdania "Testuj z Beat The Boredom" jest wyłonienie DWÓCH ZWYCIĘZCÓW. Jednym z nich będzie osoba posiadająca bloga, drugim osoba, która bloga nie posiada.
2. Zwycięzcy zostaną wybrani w drodze losowania.
3. Nagroda będzie taka sama dla obydwu zwycięzców. Będzie nią jedno opakowanie czyścika do twarzy Dark Angels marki Lush (100 g).
4. Zwycięzcy będą zobowiązani w określonym drogą mailową okresie do przygotowania własnej recenzji w dowolnej formie na temat wygranych produktów.
5. Obie recenzje zostaną zestawione z recenzją autorską Beat The Boredom i umieszczone w jednym poście na www.beatthebm.blogspot.com
6. Osoba, która posiada bloga, będzie zobowiązana do publikacji recenzji wygranego produktu na własnym blogu i umieszczeniu w tym poście informacji o rozdaniach "Testuj z Beat The Boredom".
7. Zgłoszenia przesyłamy uzupełniając formularz znajdujący się pod regulaminem. Dodatkowo MOŻNA wspomnieć w komentarzu, że się zgłosiło, gdyby formularz nie doszedł. W formularzu znajdziemy obowiązkowe zadania do wykonania oznaczone "*". Pozostałe opcje bez "*" są dobrowolne i każda z nich dodaje +1 los w losowaniu.
8. UWAGA! Jeśli nie posiadasz konta na Facebooku, w formularzu w miejscu "Obserwuję Beat The Boredom na Facebooku jako" podaj inną formę obserwacji, np. Instagram Janina Kowalska.
9. Rozdanie trwa od 02-04-2016 do 02-05-2016.
10. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na blogu dnia 05-05-2016.
11. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową i od tego momentu będę czekała 7 dni na uzyskanie danych do wysyłki.
12. Zgadzam się na wysyłkę za granicę.
13. Uczestnicy rozdania muszą mieć ukończone 18 lat. W przeciwnym razie wymagana jest zgoda prawnego opiekuna.
14. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie trwania rozdania.
15. Zgłaszając się do rozdania akceptujesz regulamin.
16. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)  Baner, który możesz wykorzystać do udostępnienia informacji o rozdaniu (użyłam zdjęcia pochodzącego ze strony Lush ponieważ nagrody zakupię dopiero w momencie ogłoszenia wyników ze względu na krótki termin ważności czyścików - chcę, żebyście mieli jak najwięcej czasu na testowanie świeżego produktu :*):Zapraszam do udziału i powodzenia! :*

20 komentarzy

 1. Super akcja! Zgłosiłam się;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dark Angels jest super :) Powodzenia wszystkim, ja na pewno wezmę udział w kolejnych edycjach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja nie posiadam FB i nie mogę?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałam już kilka próśb o zmianę regulaminu, w związku z tym dodaję w regulaminie punkt 8. Proszę o zapoznanie się z tym punktem, bo daje możliwość udziału w rozdaniu bez konta na Fejsie. :) Mam nadzieję, że ułatwi to Wam sprawę. :*

   Usuń
 4. Fajna akcja :)
  Pewnie jakiś czas temu bym się chciała bawić w takie rzeczy. Na chwilę obecną jednak dopracowuję swoją obecną pielęgnację i jeżeli chodzi o twarz - wolę nie eksperymentowa

  OdpowiedzUsuń
 5. Akcja pierwsza klasa :) zgłaszam się chętnie

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysł, rzadko spotykany na blogach! ;) Chętnie zgłaszam się, bo Lush marzy mi się od dawna :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Pluję sobie w brodę, że przegapiłam :( :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, zaglądaj na bloga, bo będą jeszcze rozdania z kosmetykami Lush. :)

   Usuń

Instagram

Latest Instagrams

© Beat the boredom