Ubrania dla puszystych kobiet

0
398
Rate this post

Ubrania dla puszystych kobiet

18Świat mody nie jest wyłącznie dla osób szczupłych i figur modelek. Puszyste panie również mają bardzo dużo atutów, które powinny z dumą eksponować.
Dzięki tak zróżnicowanemu rynkowi, można dobrać takie ubrania, które zarówno podkreślą walory kobiece jak i zatuszują niedoskonałości.

Każda kobieta w ubraniu musi czuć się swobodnie i naturalnie. Nie warto skupiać się na rozmiarze, a na fasonie, ponieważ rozmiary są naprawdę różne, dlatego przed zakupem najlepiej jest przymierzać ubrania. Dla pań puszystych stroje z dodatkiem stretchu będą świetnym rozwiązaniem, gdyż będą bardzie elastyczne.

Figurę można optycznie wyszczuplić poprzez kolory, zatem warto na górę zakładać jaśniejsze kolory, a na dół ciemniejsze. Również wszelkie ozdoby odciągną uwagę od widocznych niedoskonałości. Latem warto zakładać bluzki na szerokich ramiączkach, które automatycznie zmniejszą szerokość uwydatnionych barków.

Żeby ukryć dodatkowe kilogramy, warto też zainwestować w bieliznę. Dobrze dobrany biustonosz wyeksponuje biust, który jednocześnie jest atutem, a talia optycznie wyda się węższa. Bielizna wyszczuplająca jest doskonałym rozwiązaniem dla pań o większym rozmiarze, a które chcą zakryć brzuszek i zmniejszyć wałeczki.