Klasyka w modzie

0
617
Rate this post

Klasyka w modzie

Klasyka zawsze była, jest i będzie. Nigdy nikogo nie zawiodła, a wręcz czasem ratowała z opresji. W modzie klasyka jest gwarantem gustu oraz smaku.
Często pojawia się dylemat, co włożyć na wieczorne spotkanie. Wysokie szpilki, ładna kopertówka, piękna biżuteria stworzą idealną stylizację na wieczór. I tutaj najlepszym rozwiązaniem jest „mała czarna”, która powinna znaleźć swoje miejsce w każdej garderobie kobiety. „Mała czarna” wcale nie musi być czarna.
Najważniejszy w niej jest fason, który jest prosty i niewysublimowany, bez niepotrzebnych ozdób, gdyż taka sukienka dzięki dodatkom za każdym razem będzie inna i elegancka, i może służyć nawet przez kilka lat.

Taka sukienka nada się nie tylko na wieczorne spotkanie, ale także w połączeniu z kilkoma elementami, delikatną biżuterią czy marynarką okaże się świetnym zestawieniem nadającym się do pracy. W pracy obowiązuje dress code, zatem w tym przypadku ozdobna i błyszcząca biżuteria nie będzie najlepszym rozwiązaniem, dlatego lepiej zostawić ją na inną ważną okoliczność.