UCIEKINIER: Ucieczka pełna niespodziewanych i zaskakujących przygód

0
502
Rate this post

UCIEKINIER: Ucieczka pełna niespodziewanych i zaskakujących przygód

Nowy Jork 2000
Brian – student, a w zasadzie już prawie absolwent – zostaje zaatakowany przez gangsterów – członków Nowojorskiej mafii. Bezwzględnych morderców, którzy likwidują przeciwników, zadają mord do momentu, gdy zdobędą rzecz, która do nich należy lub osiągną cel, który sobie obrali. Problem polega na tym, że Brian nie ma pojęcia czego oni chcą i dlaczego uważają, że właśnie on to posiada. W trakcie jego desperackiej ucieczki, dołącza do niego piękna kobieta, pracująca jako tancerka striptizerka w klubach w Nowym Jorku.
Brian, na drodze ku przetrwaniu, spotyka wielu interesujących ludzi. Staje też przed dylematami: kto jest jego prawdziwym przyjacielem, a kto tylko udaje, by przy nadarzającej się okazji odstrzelić mu głowę.
Pamietaj, to Ty będziesz musiał użyć całej swojej inteligencji, aby wspomóc Briana w ucieczce, pamiętając, że nie wszyscy są tymi, za których się podają, w tym wybuchowym koktajlu morderstw, pieniędzy, ambicji, pobożnych obrzędów i kłamstw… całej sterty kłamstw.

O fabule to na razie tyle. A teraz przedsmak tego, co was czeka podczas gry.
1)Nie bądź mięczakiem – staw czoło mafii. Odkryj tajemnice i znajdź miłość.
2)Historia pozwala graczom oddziaływać wzajemnie na siebie kilku najbardziej niewiarygodnym charakterom, znajdującym się w tej grze:
nożownikowi , zabójcy na zlecenia mafii, stuletniemu Indianinowi, świętemu Mexykaninowi – pijakowi, grupie drug – qeens.
Wszyscy oni posiadają sztuczną inteligencję, jaka nigdy przedtem nie pojawiła się w grach tego typu.
Poza tym scenografia, w której dzieje się to wszystko, jest po prostu wspaniała.
3)Nieustająca akcja i osobowości bohaterów współgarają ze sobą na tyle, że gra staje się o wiele bardziej intensywna i dojrzalsza, niż jakakolwiek gra przygodowa wypuszczona w ostatnim czasie na rynek.
4)Ta gra to jedna wielka DOSKONAŁOŚĆ w każdym możliwym detalu.

Niestety wydawca polski nie jest jeszcze znany, lecz my trzymamy rękę na pulsie i będziemy was informować.