Gry integracyjne

0
574
Rate this post

Zintegruj się!

Jaki zdrowy człowiek nie lubi się dobrze bawić? Kto z nas, przynajmniej od czasu do czasu nie chce się rozerwać ze znajomymi, a do tego przyjemnie zmęczyć i porywalizować- na przykład z kolegami i koleżankami z pracy?
Gry integracyjne to doskonały wybór dla grup osób chcących posmakować zarówno rywalizacji, jak dobrej zabawy. Stawiając przed grającymi zazwyczaj jasny cel zmuszają ich do współpracy w ramach grupy oraz często rywalizacji z grupą przeciwną. Ponadto pozwalają się zapoznać- co ma fenomenalne znaczenie dla współpracowników jednej firmy, szczególnie gdy jest wielu nowych, ale także zacieśniają i pogłębiają relacje już istniejące- a więc prowadzą do lepszego poznania.
Gry integracyjne to także sposób na zrelaksowanie się i obniżenie poziomu stresu, a każdy z nas wie, jak szkodliwy on jest w codziennym życiu gdy utrzymuje się przez dłuższy czas na wysokim poziomie. Ten aspekt także powinien być szczególnie bliski dla szefów firm organizujących takie wypady. Bo wyluzowany i wypoczęty pracownik jest na wagę złota. Pracuje efektywniej. Ponadto oczyszcza atmosferę w pracy, co przekłada się na to, że pracownicy chętniej do niej przychodzą. A który pracodawca nie chce, by jego pracownicy byli zadowoleni i chętni do pracy i współpracy?
Tak więc jeśli masz jakąś grupę ludzi, którą chciałbyś lepiej poznać i scalić- nie czekaj. Wybierz gry integracyjne najbardziej wam odpowiadające, zarezerwuj czas i zintegruj się! Satysfakcja gwarantowana. Szczególnie jeśli do elementu rywalizacji doda się choćby symboliczną nagrodę.