Kurier Olsztyński gazeta

0
423
Rate this post

Mieszkańcy Olsztyna zawsze na bieżąco

Olsztyn to stosunkowo niewielkie miasto o powierzchni około 90 tysięcy kilometrów kwadratowych powierzchni. Aktualne statystyki podają, iż liczba mieszkańców Olsztyna sięga około 170 tysięcy.
Nie sposób porównać to miasto w warmińsko -mazurskim do wielkiej aglomeracji jaką jest na przykład Warszawa, ale pod względem licznych interesujących wydarzeń z życia codziennego, zdecydowanie jej dorównuje. O bardziej lub mniej zaskakujących zdarzeniach możemy czytać w internetowych serwisach informacyjnych. Jednak w przypadku Olsztyna najrzetelniejszym źródłem wiedzy o regionie okazuje się Twój Kurier Olsztyński. Ta darmowa gazeta zdecydowanie spełnia oczekiwania czytelników rządnych świeżej dawki informacji, a nawet wychodzi im na przeciw. Kurier Olsztyński prowadzi także portal miejski w internecie oraz kanał na YouTube co sprawia, iż można zasięgnąć informacji bez wychodzenia z domu i gromadzenia zbędnej makulatury.
Twój Kurier Olsztyński to dwutygodnik z renomą i tradycją, który dba o rzetelność i prawdziwość zamieszczanych w nim treści, a dzięki prowadzonym przez redakcję kanałom społecznościowym takim jak Facebook czy Instagram, dba o kontakt z czytelnikiem.