Mma Olsztyn urania

0
433
Rate this post

Bezpłatny dwutygodnik

Każdego z nas interesują wydarzenia jakie mają miejsce w naszym kraju. Zwłaszcza jeśli chodzi o region, w którym mieszkamy i bezpośrednio nas w jakiś sposób dotyczy. Wiadomości podawane są w telewizji, radiu, a także w gazetach, które obecnie zwykle mają też swoją wersję internetową.

Kurier olsztyński to bezpłatny dwutygodnik, a także portal miejski znajdujący się w Internecie. Dostarcza mieszkańcom najważniejszych informacji z regionu. Wszelkie wiadomości dotyczące wypadków, zaginięć, różnego rodzaju afer, ale także o wydźwięku pozytywnym, takich jak na przykład wydarzenia kulturalne.

Niestety w dzisiejszych czasach coraz mniej ludzi czyta gazety. Obecnie króluje praktycznie we wszystkich kwestiach Internet. Oczywiście nie jest to regułą, ponieważ wciąż istnieje mnóstwo osób, które wolą wziąć do ręki papier i czytać, niż szperać po internetowych witrynach czy oglądać wiadomości w telewizji. W większości są to ludzie starsi. Młodzi natomiast wolą internetowe wersje gazet albo wręcz wcale nie interesują się wiadomościami.