Ziemia polska kompostownia

0
370
Rate this post

Odżywiamy ziemię uprawną

Nawożenie gleby jest bardzo istotnym elementem uprawy wielu roślin. Część z gatunków do prawidłowego porostu wymaga odpowiednio żyznego podłoża, o które ciężko w wielu regionach Polski. Pomocna może być Ziemia Polska kompostownia, która za pomocą specjalistycznych środków użyźni miejsce, pod nasadzenia.

Wielu z nas boi się kompostowania, ponieważ kojarzy się to im z nieprzyjemnym zapachem, jak się okazuje zupełnie niepotrzebnie. Główną zasadą nowoczesnych, naturalnych środków do nawożenia roślin, jest nieszkodzenia ani środowisku naturalnemu, ani ludziom. Nowe technologie pozwalają na przetwarzanie bioodpadów, bez wydzielania się przykrego zapachu. Ziemia Polska kompostownia używa specjalnych mikroorganizmów pro biotycznych, które bardzo dobrze odżywiają glebę, poprawiają jej żyzność oraz napowietrzają ją. Kompost dba także, aby gleba uprawna była odpowiednio nawilżona.
Stosowanie odpowiedniego kompostu pozytywnie wpływa na wydajność upraw. Lepiej odżywiona gleba, automatycznie równa się z szybszym wzrostem roślin.