Kasetony reklamowe

1
344
Rate this post

Cóż, żyjemy w takich czasach, że świat bez reklam wydaje nam się niemożliwością. Zewsząd otaczają nas różnego rodzaju anonse, spoty, ogłoszenia radiowe, które mają na celu wmówienie nam określonej potrzeby i zmuszenie nas do zakupu danych towarów.
Wystarczy wyjść na ulicę, by zobaczyć, że niemal każdy budynek szczelnie oklejają kasetony reklamowe, plakaty czy billboardy. Niestety, nie jest to wcale widok estetyczny, a wszechobecne reklamy zwyczajnie psuja wizerunek naszych miast. Niektórzy włodarze miast podjęli z tym walkę i znacznie zaostrzyli przepisy dotyczące umieszczania reklam na frontach budynków.
Jednak świat bez reklamy wcale nie byłby taki różowy. Mówi się, że to reklama właśnie jest dźwignią handlu i sporo w tym prawdy. Celnie dobrane kampanie marketingowe potrafią zwiększyć sprzedaż reklamowanych dóbr wielokrotnie, a to przecież napędza i gospodarkę, i budżet państwa.
Do reklam chyba trzeba się po prostu przyzwyczaić i starać się, by to nie one były przyczyną podejmowania naszych zakupowych decyzji.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.