Nowe stawki za skierowania w Adsense

0
340
Rate this post

Wczoraj Google wprowadziło nowy model płatności za osobę poleconą do programu Google Adsense.

Jak wiadomo do tej pory, na każdej osobie, która zapisała się z twojego polecenia do programu Google Adsense zarabiało się 100$. Prowizja naliczana była po tym, jak dana osoba zarobiła w programie pierwsze 100$ i spełniała warunki do wypłaty.

Od wczoraj jest inaczej! Teraz od każdej poleconej osoby zarabiamy 5$ w momencie gdy dana osoba uzbiera na koncie 5$. Natomiast w momencie jak dana osoba ma na koncie pierwsze 100$ i spełnia warunki wypłaty, dostajemy 250$ zamiast dotychczasowych 100$. Dodatkowo, jeżeli w ciągu 180 polecimy 25 osób i każda z tych osób zarobi minimum 100$, dostajemy bonus w wysokości 2000$ – bnus przysługuję nam raz do roku.

Skierownia Adwords również są nowo rozliczane. Osoba która zapisała się z naszego polecenia i wyda na reklamę 5$ zarabia dla ciebie 5$. Gdy ta sama osoba w przeciągu 90 dni od rejestracji wyda na reklamę powyżej 100$ – my zarabiamy 40$. Dodatkowo również tutaj dostaniemy bonus, gdy w przeciągu 180 dni polecimy 20 reklamodawców którzy w przeciągu 90 dni od rejestracji wydadzą na reklamy więcej niż 100$. Bonus w tym przypadk wynosi 600$ i również przysługuję nam raz do roku.

No nieźle… Wątpi ktoś jeszcze, że jest to najlepszy program partnerski na świecie?

Jeżeli nie jesteś jeszcze w Google Adsense, to jak najszybciej zapraszam do zapisu, link po prawej stronie u góry 😉 .

Skąd taki dobry gest Wielkiego Google?

Przeglądając rewelacyjne wyniki finansowe Google za IV kwartał nie ma się czemu dziwić. Google swoją polityka wyraźnie pokazuje, że chce zdobyć jak największy udział w rynku i może sobie pozwolić na takie wysokie premie. Przeglądając działania firmy Google klarują się jasno zamierzenia firmy – Jak największy zasięg firmy na rynku internetowym bez względu na koszty…